Wyceny maszyn i urzadzeń

Wyceny maszyn i urzadzeń Firma LUMASZ została założona przez kwalifikowanych i doświadczonych fachowców. Zajmujemy się wyceną środków trwałych, maszyn, urządzeń oraz megaukładów technicznych, np. ciągów technologicznych.
Pracujemy w oparciu o Nowy Standardu BOMIS-u akceptowany przez praktycznie wszystkie instytucje państwowe, banki oraz zakłady ubezpieczeń. Posiadamy certyfikowane uprawnienia Rzeczoznawców BOMIS-u ds. wyceny środków i megaukładów technicznych oraz wpis na listę Biegłych Izby Skarbowej.
Naszymi klientami są osoby prywatne, firmy oraz urzędy, gdzie sporządzamy wyceny do celów dotacji, kupna/sprzedaży oraz odpisów amortyzacyjnych. LUMASZ to firma dynamicznie rozwijająca się i rzetelnie wykonująca powierzone zadania, dzięki temu posiada już stałych klientów prywatnych jak i instytucjonalnych.

Szczegóły strony www.wyceny-maszyn.eu:

Podlinkuj stronę www.wyceny-maszyn.eu:

Wyceny maszyn i urzadzeń

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 26 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 108

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Wyceny maszyn i urządzeń »

  Wyceny maszyn i urządzeńFirma ANMAT założona została przez ludzi z kwalifikacjami i doświadczeniem. Zajmujemy się wyceną środków trwałych, maszyn, urządzeń oraz megaukładów technicznych, np. ciągów technologicznych.
  Pracujemy w oparciu o Nowy Standardu BOMIS-u akcepto

  Data dodania: 18 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wycena maszyn urządzeń i pojazdów »

  Wycena maszyn urządzeń i pojazdówSpecjalizujemy się w wykonywaniu wycen następujących typów:
  •wycena maszyn i urządzeń wszelkich branż i typów,
  •wycena mega-układów technicznych,
  •wycena wyposażenia przedsiębiorstw,
  •wycena pojazdów osobowych, ciężarowych i sz

  Data dodania: 04 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zespół Usług Inżynierskich "TEKONA" Zenon Polerowicz »

  Zespół Usług Inżynierskich "TEKONA" Zenon PolerowiczZakresem działalności naszej firmy jest wycena maszyn i urządzeń a także usługi związane z procedurą wystawienia "Deklaracji WE" i oznaczenia maszyny znakiem CE oraz procedurą przystosowania maszyn do spełnienia minimalnych wymagań bhp.Zajm

  Data dodania: 19 07 2011 · szczegóły wpisu »